₺65,00
₺112,50
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺34,90
₺49,90
₺24,90
₺49,90
₺49,00
₺69,90
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺139,00
₺199,00
%30 İndirim
%30İndirim
₺49,00
₺60,00
1 2 >

7+ Yaş Kitap Setleri Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

7 yaş ve üzeri eğitimin resmen başladığı dönemdir. Bu yaş grubundaki çocukların okuma, yazma ve becerilerini geliştirmeleri gerekir. 7+ yaş kitap setleri ilkokula başlama döneminde olan çocukların eğitimleri, becerilerinin gelişmesi ve yeni bilgiler öğrenmeleri için ihtiyaç duyacakları kitap setlerini satışa sunduğumuz bir kategoridir. Bu kategoride kodlamadan matematiğe, hikayelerden zeka gelişim setlerine kadar pek çok ürünü bulabilirsiniz. Bu setleri çocukların derslerinde kullanabileceğiniz gibi ebeveyn olarak bu setleri satın alıp onların eğitimine sizler katkı sağlayabilirsiniz.

 

Kategoride Bulabileceğiniz Kitap Setleri ve Diğer Ürünler

 

7+ yaş kitap setleri kategorimizde bu yaş grubunda bulunan çocuklarınız için yararlanabileceğiniz çok sayıda kitap setlerine ve ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyerek çocuklarınızın ihtiyacı olanları seçebilir ve kısa sürede ürünleri teslim ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.


Kategorimizde bulabileceğiniz kitap setleri ve ürünlerinden bazıları şunlardır;

 

  • Düşün, hayal et ve tasarla etkinlik setleri
  • Tematik hikayeler seti
  • 1.sınıf destek setleri
  • Çiftlik hayvanları hikaye setleri
  • Görsel dikkat setleri
  • Kodlamaya giriş setleri
  • Puzzle çeşitleri

 

Bu ürünlere ve daha fazlasına kategorimizi inceleyerek sahip olabilirsiniz. Çocuğunuz için bu türde kitap setlerine ihtiyaç duyuyorsanız Fibroidanne farkıyla uygun fiyatlı olarak satın alma şansı bulabilirsiniz.

 

Kitap Setleriyle Çocuklarınızın Zeka Gelişimini Destekleyin

 

Kitap setlerimiz arasında çocuklarınızın zeka gelişimini destekleyecek setler bulabilirsiniz. Zeka gelişim setlerimizi kullanarak onların dikkat, matematik ve görsel algı gelişimini sağlayabilirsiniz. Setlerimiz uzmanların çalışmalarıyla ortaya çıkan ürünlerdir. Setlerde yer alan basit, orta ve zor etkinlikler çocukların gelişimine yardımcı olur. Ayrıca setlerimizde yer alan etkinlikler onların eğlenmelerini sağlar. Özellikle odaklanma ve dikkat problemi olan bir çocuğunuz varsa bu setlerden yararlanarak sorunlardan kurtulmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerden ebeveyn olarak yararlanabileceğiniz gibi eğitimci olarak da yararlanabilirsiniz.

 

Hayal Dünyalarının Zenginleşmesine Yardımcı Olun

 

7 yaş ve üzerindeki çocukların hayal dünyaları yetişkin bireylerin hayal dünyasından farklıdır. Onların hayal dünyalarının gelişmesi ve zenginleşmesi için satışa sunduğumuz kitaplarımızı inceleyebilirsiniz. Hayal et ve tasarla şeklinde hazırlanan kitaplarımız çocukların renkleri ayırt etmesini, benzer nesneleri bulmasını veya iki nesneyi birleştirme gibi hayal dünyalarını geliştirecek etkinlikleri yapmalarını sağlar.

 

Çocukların Yeni Hikayeler Öğrenmesini Sağlayın

 

7+ yaş kitap setleri arasında çocukların yeni hikayeler öğrenmesini sağlayacak setlerimizde vardır. Bu setler sayesinde çocuğunuzun yeni dünyalar ile tanışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca onların hikayeleri okumaya başlamasıyla kitap okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Çocukların yeni hikayeler öğrenmesini sağlayacak kitaplarımız arasında Çiftlik Hayvanları, Tematik Hikayeler, Gülce ile Fincan’ın Maceraları ve Meyvesiz Ağaç gibi kitaplar vardır. Bunları inceleyerek çocuklarınız için uygun olanını satın alabilirsiniz.

 

Kodlama Kitaplarıyla Kodlamaya İlk Adımı Atın

 

Kitap setleri kategorimizde kodlama kitaplarına da ulaşabilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde ilkokula başlayan ya da başlayacak çocuğunuzun kodlamayı öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Çağın dili olan kodlama sayesinde çocuklarınızın ileride iyi birer programcı veya kodlama uzmanı olması için ilk temeli almalarını sağlayabilirsiniz. Kodlama kitaplarımız seviye seviye hazırlandığı için ilk seviyeden çocuğunuzun kodlamayı kavramasına göre ileri seviyeleri satın alabilirsiniz.

 

Kodlama kitapları sayesinde çocuklarınız algoritma kavramını öğrenir ve buna ek olarak dikkat becerileri kazanır.

 

Puzzle İle Görsel Hafızasını Güçlendirin

 

7+ yaş kitap setleri kategorimizde öykü kitapları, kitap setleri ve etkinlik kitapları yanı sıra puzzle çeşitlerini de bulabilirsiniz. Çocuklarınıza farklı özelliklere sahip puzzle satın alarak onların görsel beceri kazanmasını ve puzzle yaparak da eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız puzzle için doğru parçaları bulması ve yerleştirmesini sağlayarak ayrıca el becerilerinin de gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.