₺45,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺45,00
₺49,00
₺24,90
₺29,00
₺36,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
Tükendi
₺35,00 KDV Dahil
₺45,00 KDV Dahil
Tükendi
₺45,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
1

1+ Yaş Puzzle ve Kitaplar Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Bebeklik dönemi olan 0-12 yaş bitimine kadar bebekler pek çok alanda gelişmeler göstermektedir. Bu süreçte 5 duyu organlarını daha bilinçli kullanarak gelişmeleri takip ederler. Gelişme süreci ömür boyu devam edeceği için +1 yaşından itibaren çocuğun fiziksel ve beyinsel fonksiyonlarını kullanabileceği, geliştirebileceği oyunlar ve kitaplar ile bu gelişime destek sağlamak anne ve babaların görevleri arasındadır.

 

Oyuncak deyip geçmemek gerekir ki her oyuncak çocuğun gelişiminde önemli bir rol oynar. Bu nedenle biz; ebeveynleri bilgilendirmek ve çocuklarının gelişimlerine katkı sağlamak için yaş guruplarına göre 1+ yaş puzzle ve kitaplar alanında satış hizmetini yapmaya yıllar öncesinden karar verdik.

 

Puzzle Etkisi

 

Puzzle 1+ yaş çocuklarda beceri ve öğrenme algısını geliştirir. İyi bir öğrenme aracı olarak puzzle bu yaştaki çocuklara önerilmektedir. Çözüme odaklı geliştirilen bu öğrenme aracı çocukta benlik ve özgürlük duygusu gelişecektir. Bebeğin konuşması bakımından da olumlu etki oluşturan 1+ yaş puzzle ve kitaplar her bebeklik dönemi sonrası muhakkak alınmalıdır.

 

Puzzle ve Kitapların Etkisi

 

Tekrar edilirse 1+ yaş puzzle ve kitaplar çocuğun gelişiminde
- Beceri edinme yeteneği
- Sosyalleşme
- Beş duyunun daha etkin ve hızlı kullanımı
- Sesleri tanıma ve konuşmaya olumlu etkisi
- Problem çözme, planlama becerilerine olumlu etki
- Matematik kavramı edinme
- Soyut ve somut kavramların farkına varma
- Hitap ve anlatıma fayda ve
- Uzuvlarını koordinasyon içerisinde kullanma becerisine etki eder.

 

Neler Alınmalı 1+ yaş puzzle ve kitaplar için pek çok ürünün yer aldığı sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerimizi

 

- Sayıları tanıtan puzzle oyunları
- Meyveleri tanıtan puzzle oyunları
- Hayvanları tanıtan puzzle oyunları
- Sesli hikaye kitapları
- Çocuk şarkılı oyuncaklar ve kitaplar
- Taşıt araçları
- Şekilli puzzle oyunları
- Meslek puzzle oyunları olarak sıralayabiliriz.

 

Puzzle ve Kitap Seçimleri

 

Ürünlerimiz arasında yer alan her yaş gurubuna özel oyun ve kitap setleri çocukların yaşlarına uygun olarak tedarik edilmektedir. 1+ yaştaki çocuk kitap ve puzzle oyunları daha az parçalı ve daha büyük görselli olurken, yaş ilerledikçe bu puzzle ve kitapların zorluk dereceleri, sayısı, parçaları, ebatı ve şekli de değişmektedir.

 

Yalnız bu oyuncak ve kitapları tercih ederken çocuğa baskı yapmadan, deneyimlerini, yeteneklerini, deneme ve yanılmalarını keşfetmesi için hem özen hem de zaman tanımak anne ve babalar için önemli bir ayrıntı olmalıdır.

 

Fiyat

 

Firmamızda yer alan ürünlerin tamamı çocuk sağlığını olumsuz etkilemeyecek, anti alerjenik ve son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Yüksek kaliteli olmasına rağmen ürünlerimiz uygun fiyatlıdır. Firmamızın internet sitesi üzerinde yer alan kampanyalarımız takip edildiğinde ürünlerimiz çok daha uygun fiyata gelmektedir. Çocuğunuzun gelişiminde önemli yer alacak olan puzzle oyuncak ve kitapları sitemizden almanız önerilir.