₺49,90
₺59,90
₺34,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺45,00
₺59,90
₺34,90
₺49,90
₺34,90
₺49,90
₺62,00
₺69,90
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺34,90
₺49,90
₺39,90
₺55,00
₺139,00
₺199,00
%30 İndirim
%30İndirim
₺139,90
₺200,00
%30 İndirim
%30İndirim
₺45,00
₺55,00
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
₺45,00
₺55,00
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
1 2 >

9+ Yaş Kitap Setleri Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Küçük yaştan itibaren çocukların gelişimine fayda sağlaması açısından son derece önemli olan kitaplar günümüzde de etkisini hala sürdürmekte. Özellikle 9+ yaş kitap setleri, halihazırda gelişimini tamamlamakta olan, öğrenmekte olduğu şeylerin üzerine yenilerini ekleyen çocuklar için hazırlandı. Fibroidanne sitesi olarak çocuklarımıza görselliği, kitap okuma alışkanlığını kazandırmayı ve daha birçok şeyi öğretiyoruz.

 

9+ Yaş Kitap Setleri Hangileridir? 

 

9+ yaş kitap setleri çok çeşitlidir. Bu kitapların temel amacı, bireyi daha farklı kişilerle tanıştırmak, hayal gücünü zenginleştirmek ve kelime dağarcığını geliştirmektir. Bunlardan bazıları: Benim Adım Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İz Bırakanlar, Kahraman Demir Yolcu Salih Dede, Bilsem Hazırlık Seti, Okyanus Kahramanları, 96 Parça Puzzle, Dedektifler İçin Hidden Pictures Puzzle'dır.


Çocukların farklı dünyaları öğrenmesi, ilgi alanlarını arttırması, çeşitli duyularını kullanarak zeka içerikli oyunlar oynaması ve kitaplar okuması oldukça önemlidir. Fibroidanne ailesi olarak bu faydalarını bildiğimiz için çocuklara çeşitli alanlarda yardımcı oluyor, gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Bunun için oldukça özverili çalışıyor, işimizi özenle yapıyoruz. Daha fazla kitap seti için Fibroidanne.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kitap Setleri Neden Çok Önemlidir?

 

Özellikle 9+ yaş kitap setleri küçük yaştaki çocukların bilinmeyen dünyalarla erken yaşta tanışması açısından son derece önemlidir. Ne kadar erken yaşta tanışılırsa görsel ve duyumsal açıdan birey gelişimini o kadar erken tamamlar, çeşitli alanlarda kendini daha hızlı geliştirebilir.


Örneğin Mathmania setinde zeka ve dikkat geliştirirken Adım Adım Öykülerle Türkiye okurken ülkesini tanır. Bütün bunlar 9 yaş ve üzeri çocukların gelişimi için son derece faydalıdır. Fibroidanne sitesi olarak bu faaliyetlerin yalnızca sözde değil uygulamada da etkin olmasını umut ediyoruz.

 

Kitap Setlerinde İndirim Var Mı?

 

9+ yaş kitap setleri hali hazırda birçok indirimi barındırdığı için kolay satın alınabilir, eve kadar kargolanabilir. Bu fiyatlar oldukça uygundur, çeşitli indirimler uygulanarak bu hale gelir. Ayrıca ek ücret talep edilmez üstelik son derece kaliteli ürünlerdir. Ürünlerin altında özelliklerini bulabilir, sipariş takibinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçebilir ya da önerilerde bulunabilirsiniz. Fibroidanne ailesi olarak müşterilerimizin görüşlerini oldukça önemsiyoruz.

 

Kitap Seti Alırken Neye Dikkat Etmeliyiz?

 

Kitap setleri satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı şeyler var. Bunlardan en önemlileri şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Görsel ve çeşitli duyuya hitap eden,
  • Dikkat dağınıklığını önleyebilen,
  • Kısa süreli ve uzun süreli bellek gelişimine yardımcı,
  • Çocukları eğlendiren,

 

Kelime bilgisini arttıran kitapları seçebilirsiniz. Bu kitaplar Fibroidanne sitemizde son derece uygun fiyata ve kaliteli şekilde üretilir. Özverili çalışanlarımızın sayesinde ise kolayca kapınıza kadar kargolayabiliyoruz.


Kitap setlerini inceleyerek satın almalısınız. Ürün özelliklerini ve kullanım kılavuzunu da okuduğunuzda herhangi bir problemle karşılaşmaz, ürünü 9+ yaş bireyler için rahatlıkla kullanabilirsiniz.