₺129,90
₺189,90
%32 İndirim
%32İndirim
₺139,90
₺195,00
%28 İndirim
%28İndirim
₺139,00
₺199,00
%30 İndirim
%30İndirim
₺139,90
₺200,00
%30 İndirim
%30İndirim
₺49,00
₺60,00
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
₺87,00
₺116,00
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺15,00
₺18,50
₺17,50
₺21,50
₺49,00
₺60,00
₺45,00
₺55,00
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 ... 6 >

Kitap ve Dikkat Setleri Zeka Oyunları Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Anne ve babalar başta olmak üzere; özellikle çocuk eğitiminde görevli olan insanlar, zeka gelişimi alanında çalışma yapan bireyler, kitapların önemini kavrayan kişiler, zeka oyunlarına önem verirler. Bu bağlamda, kitap ve dikkat setleri zeka oyunları hakkında her şeyin araştırılması gerekir. Konu hakkında; kitap ve dikkat setleri, zeka oyunlarının ne işe yaradığı, bu alanda vermekte olduğumuz hizmetlerin neler olduğu, konuları da araştırılmalıdır.

 

Kitap ve Dikkat Setleri Zeka Oyunları Alanında Vermekte Olduğumuz Hizmetler Nelerdir?

 

Kitaplar ve dikkat setleri, zeka oyunları; zeka gelişimine, analitik bir şekilde düşünmeye, zeka seviyesinin daha dinç olarak artırılmasına yardımcı olan araçlarımızdır. Bu araçlarımız, alanında uzman olan kişiler tarafından tasarlanan ve geliştirilen araçlarımızdır.


Bu bağlamda, kişilerin setlerimizden fayda sağlamaları için vermekte olduğumuz hizmetler şu şekildedir:


1.Her yaş grubunun farklı özelliklerde olmasına bağlı olarak, farklı düzeylerde zeka oyunları ve dikkat setleri hazırlıyoruz.
2.Setlerimizin içeriğinde kullanmakta olduğumuz parçalar, hitap ettiğimiz yaş grubuna uygun olacak şekilde tarafımızca seçilir.
3.Setlerimiz; özelliklerine ve kullanılan malzemelere, geliştirme ekibinde yer alan bireylerimizin çalışma düzeylerine oranla düşük fiyatlarda satışa sunulan ürünlerdir.
4.Setlerimizin amacına uygun olarak kullanılması halinde; zeka düzeyinin korunmasına, unutkanlığın azalmasına, pratik olarak daha akıcı ve akılcı düşünmeye yardımcı olacak şekildedir.


Bu hizmetlerimizin yanı sıra, alım esnasında ödeme seçenekleri ve ulaşım olarak da hizmet sağlıyoruz. Bizleri tercih eden alıcıların; kapıda ödeme, kredi kartı kullanarak ödeme, nakit olarak ödeme yapmalarına olanak sağlıyoruz.

 

Ayrıca, belirli alımların tamamlanmasına bağlı olarak; üç, altı ay olacak şekilde taksit olanakları sağlıyor, bu şekilde alıcılarımıza rahatlık sağlamayı hedefliyoruz. Bu konu, kitap ve dikkat setleri zeka oyunları araştırması yapmakta olan alıcılarımız tarafından bilinmelidir.

 

Kitap ve Dikkat Setleri Zeka Oyunları Nasıl Alınmalıdır?

 

Alanında uzman kişiler tarafından geliştirilen zeka, dikkat ve kitap setlerimiz; özel durumlar için ayrı şekillerde tasarlanmış olan, çok farklı içerikleri ve malzemeleri olan setlerimizdir. Bu nedenle de her yaş grubunda olan bireyler için aynı setlerin olmadığını bilmek gerekir.


Bununla beraber, setlerimizi alırken göz önünde bulundurmanız gerekenler şöyledir:


1.Hangi yaş grubunda olan bireyler için alım sağlanmak istendiğine karar vermek gerekir. Çocuklar için, ergenlik döneminde olanlar için, yetişkinler için veya yaşlılar için ayrı şekillerde olan düzeylerden seçim sağlanır.
2.Seçim sağlanan düzey içerisinden, hangi zeka tipine hitap edecek setimizin seçilmek istendiğine karar verilir. Bazı setlerimiz görsel zekaya hitap ederken, bazı setlerimiz; analitik zeka, müzik zekası gibi çoklu zekaya hitap edebilir.
3.İlgi alanına hitap eden set içeriklerimizin değerlendirilmesi sağlanmalıdır.
Bu adımlar tamamlandıktan sonra kitap ve dikkat setleri zeka oyunları alımı sağlanabilir. Ayrıca; dikkat setlerimizden farklı beklentilerin olması durumunda, bu beklentilerin de alım esnasındaki değerlendirmeye katılması gerekir.