Colour Code Smart Games
Colour Code Smart Games
Colour Code Smart Games

Colour Code Smart Games

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,90(KDV Dahil)

:

 

Colour Code Oyunu müthiş bir görsel algı ve problem çözme oyunudur.

Dikkat ve konsantrasyon yanı sıra mantıksal çıkarım becerilerini de geliştiren bu oyun çocuğunuz dışında sizi de kendisine hayran bırakacak.

Major Fun! Award sahibi oyunlardandır.

Colour Code Oyunu NASIL OYNANIR?

Her birinin üzerinde renkli bir şekil olan 18 adet transparan parçayı kullanarak ve üst üste koyarak aşamada gösterilen kompozisyonu meydana getirin!

Oyunumuz basitten zora 100 seviyeden oluşuyor. Şekillerin 90, 180 ve 270 derecelik dönmelerini düşündürün harika bir geometri oyunu.

Hatırlamanız gereken bazı noktalar var: Şekil, renk ve sırayı birleştirmeli ve sonrasında parçaları hangi yönde koymanız gerektiğine karar vermelisiniz!

Çocuklarınızın görsel algı, geometrik ve uzamsal zeka, bağlantısal düşünme, dönme simetrisi gibi becerilerini geliştirir. Geometrik ve Matematiksel zekalarının küçük yaştan itibaren gelişmesini istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın.

Oyun kitapçığı 100 bölümden oluşmaktadır. İlk 25 bölüm başlangıç bölümleri 4 yaş çocuklarının yapabileceği bölümleri içeriyor. Bölümlerden basitten zora doğru giderek zorlaşıyor.

Oyunumuzu çokta basit zannetmeyin. 25 bölümden sonraki bölümler hiçde kolay değildir. Son 25 bölüm ise siz anne ve babaları bile zorlayacak!

Kurallar ve Dikkat Edilecek Noktalar

Görev kitapçığında verilen görevleri sıra ile eksik ve fazla olmayacak şekilde tamamlayın.

Bazı görevlerde verilen beyaz kısımları oluştururken oyun platformunun beyaz zemininden yardım alınabilir.

Ayrıca şu unutulmamalıdır, görev kitapçığında verilen görseller gayet parlak ve canlı olmasına rağmen özellikle fazla şeffaf plakanın kullanıldığı görevlerde oluşan görünüm mat olacaktır bu olumsuzluk oluşturmaz.

İçindekiler

18 adet renkli şeffaf kart

Bir adet oyun konsolu

100 seviyeden oluşan kitapçık

 

Benzer Ürünler