Ormanın En Güzeli Kim?
Ormanın En Güzeli Kim?

Ormanın En Güzeli Kim?

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺18,50
İndirimli : ₺15,00

Sence Ormanın En Güzeli Kim? Aslan mı? Yoksa tüm ihtişamıyla tavus kuşu mu? Her bir hayvan kendince ormanın en güzeli. Ama zebra çizgileriyle ormanın en güzelinin kendisinin olduğunu düşünüyor. Başlıyor bir tartışma. Sizce ormanın en güzeli kim olabilir. Renkli çizgileriyle zebra mı? Fil mi? Yoksa panter mi? ''Gerçek güzelliğin kendimizi olduğu gibi kabul etmek'' olduğunu anlatan hikayemiz çocuklar için hem eğlenceli hem de değerler eğitimi içeriyor.

:
Sizinde bildiğiniz üzere çocuklar küçük yaştan itibaren ebeveynlerinden gördüklerini uygulamaya çalışırlar. Bunlardan biri ise makyaj yapmaktır.

Bu hikayede ise kahramanlarımızdan her biri diğerlerine ne kadar güzel olduklarını göstermeye çalışıyorlar. Dikkat atölyesi yayınlarından çıkan bu güzel eser çocuklarda hem merak duygusu oluşturuyor hem de sosyal mesaj veriyor.

Aile Büyükleri Çocuklarıyla Okusun Diye...

Ormanın En Güzeli Kim? Hikayesi sizlerle.

Kitabı eline ilk aldığında aklına ilk gelecek soru Ormanın En Güzeli Kim? Aslan mı? Yoksa tüm ihtişamıyla tavus kuşu mu?
Herbir hayvan kendince ormanın en güzeli. Ama zebra çizgileriyle ormanın en güzelinin kendisinin olduğunu düşünüyor. Başlıyor bir tartışma.

Sizce ormanın en güzeli kim olabilir. Renkli çizgileriyle zebra mı? Fil mi? Yoksa panter mi? ''Gerçek güzelliğin kendimizi olduğu gibi kabul etmek'' olduğunu anlatan hikayemiz çocuklar için hem eğlenceli hem de değerler eğitimi içeriyor.

Yazar Canan Demir, Ormanın en güzeli kim? hikâyesiyle, ''Gerçek güzelliğin kendimizi olduğu gibi kabul etmek'' olduğunu " hayvanlar aleminden örneklerle anlatıyor. Çocuklarda değerler eğitimi içeren kitabımızı satın almak için dikkat atölyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Çocuğunuzla keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.
Benzer Ürünler